SMLW NASZ DOM
Posiedzenie Rady Nadzorczej SML-W „Nasz Dom” w dniu 23.04.2024 r. o godz. 18:00 PDF Drukuj Email

Porządek dzienny posiedzenia

 1. Przyjęcie porządku obrad.
 2. Podjęcie uchwały w sprawie odwołania Pana Grzegorza Bogdana z funkcji Zastępcy Prezesa Zarządu SML-W „Nasz Dom” w Ostrowi Maz.
 3. Podjęcie uchwały w sprawie oddelegowania członka RN do pełnienia funkcji Zastępcy Prezesa Zarządu SML-W „Nasz Dom” w Ostrowi Maz.
 4. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia dla oddelegowanego członka RN do pełnienia obowiązków Zastępcy Prezesa Zarządu SML-W „Nasz Dom” w Ostrowi Maz.
 5. Przyznanie premii za miesiąc marzec 2024 r. dla Zarządu Spółdzielni.
 6. Wnioski Zarządu pkt 6-9

 7. Informacja Zarządu dotycząca rozliczenia centralnego ogrzewania.
 8. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany zaliczek na centralne ogrzewanie w zasobach SML-W „Nasz Dom" w Ostrowi Mazowieckiej.
 9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany zaliczek na centralne ogrzewanie w zasobach SML-W „Nasz Dom” w Ostrowi Mazowieckiej.
 10. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany zaliczek na centralne ogrzewanie w budynku przy ulicy Cichej 2 w Małkini.
 11. Sprawy różne.

Materiały będące przedmiotem obrad znajdują się do wglądu w biurze Spółdzielni.

Przewodnicząca
Rady Nadzorczej SML-W „Nasz Dom” Marta Kolator

 
Ogłoszenie PDF Drukuj Email

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Nasz Dom" w Ostrowi Mazowieckiej informuje mieszkańców, że otwarte spotkanie dotyczące dopłat za ciepło w 2023 roku, które ma się odbyć 15 kwietnia 2024 roku o godzinie 17:00 za sklepem Lewiatan przy ulicy Widnichowskiej, nie jest organizowane przez Spółdzielnię Mieszkaniową "Nasz Dom" w Ostrowi Mazowieckiej.

 

Zarząd SML-W "Nasz Dom"

 
OŚWIADCZENIE ZARZĄDU SML-W „Nasz Dom" PDF Drukuj Email

 

SZANOWNI MIESZKAŃCY

 

W związku z rozliczeniem centralnego ogrzewania Zarząd SML-W „Nasz Dom" informuje, że Walne Zgromadzenie uchwałą 2/2023 z dnia 15.04.2023 r., uchyliło uchwały RN w tym uchwałę dotyczącą pobieranych zaliczek na ciepło na kwotę 5,46 zł.

Na Państwa konta indywidualne w SML-W „Nasz Dom" w dniu 21-06-2023 r. wpłynęły zwroty wynikające z korekty naliczeń za miesiąc styczeń, luty, marzec oraz kwiecień 2023r.

Więcej…
 
OŚWIADCZENIE RADY NADZORCZEJ SML-W „Nasz Dom" PDF Drukuj Email

 

Oświadczenie dotyczące rozliczenia ciepła za 2023 r.


W związku z dużym zainteresowaniem członków spółdzielni wyrażonym na posiedzeniu Komisji Rewizyjnej w dniu 5 kwietnia br., a dotyczącym tego co spowodowało u większości spółdzielców dopłaty przy rozliczeniu ciepła oraz wobec braku możliwości przedstawienia w tym dniu informacji co miało wpływ na powyższą sytuację, informuję:

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 59

Free joomla templates designed by Lonex.

SYSTEM E-BOK

DO POBRANIA

PRZTARGI I KONKURSY

INNE