SMLW NASZ DOM
Informacja PDF Drukuj Email

 

W związku z rozsyłaniem nieprawdziwych informacji za pośrednictwem mediów społecznościowych Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Nasz Dom”    informuje, że w porządku obrad Rady Nadzorczej z dnia 29.11.2022r., który omyłkowo nie został umieszczony na stronie internetowej Spółdzielni, nie było żadnych uchwał dotyczących podwyżek opłat czynszowych dla mieszkańców Spółdzielni.

W sprawach różnych Prezes Zarządu poinformował jedynie Radę Nadzorczą o wprowadzonej przez Zakład Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Ostrowi Mazowieckiej nowej taryfie dla ciepła podnoszącej opłaty za ciepło naliczane przez Zakład Gospodarki Komunalnej od 07.12.2022r. o 138 % w stosunku do cen obowiązujących we wrześniu 2021r.

Jest to podwyżka wprowadzona przez Zakład Gospodarki Komunalnej a nie przez Spółdzielnię , choć w konsekwencji dotyczy również mieszkańców naszej Spółdzielni.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Poniżej zamieszczamy porządek obrad Rady Nadzorczej z dnia 29.11.2022r.

 
Informacja o zmianie cen za dostarczone ciepło PDF Drukuj Email

INFORMACJA

Z DNIEM 07.12.2022r. ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z 0.0. W OSTROWI MAZOWIECKIEJ WPROWADZIŁ DRUGĄ JUŻ W TYM ROKU PODWYŻKĘ OPŁAT ZA DOSTARCZANE CIEPŁO - ŁĄCZNIE CENA CIEPŁA W 2022R. WZROSŁA O 138% W STOSUNKU DO CENY Z WRZEŚNIA UBIEGŁEGO ROKU I OBOWIĄZUJE WSZYSTKICH ODBIORCÓW CIEPŁA W OSTROWI MAZOWIECKIEJ.

SPÓŁDZIELNIA NIE MA WPŁYWU NA WPROWADZANE PODWYŻKI PRZEZ SPÓŁKĘ MIEJSKĄ PODLEGŁĄ BEZPOŚREDNIO BURMISTRZOWI MIASTA. NOWE CENY CIEPŁA ZOSTANĄ UWZGLĘDNIONE W ZOBOWIĄZANIACH CZYNSZOWYCH NA 2023R.

PROSIMY MIESZKAŃCÓW 0 RACJONALNE KORZYSTANIE Z CIEPŁA

W załączeniu Taryfa dla ciepła : Taryfa dla ciepła.pdf

 
PORZĄDEK OBRAD RADY NADZORCZEJ ZWOŁANEJ NA DZIEŃ 29.11.2022 r. PDF Drukuj Email

Prezydium RN SML-W „Nasz Dom” w Ostrowi Mazowieckiej przekazuje w załączeniu, uzupełniony porządek obrad Rady Nadzorczej zwołanej na dzień 29.11.2022 r. o godz.18:00.

Pełny tekst porządku obrad RN : zaproszenie na RN.pdf

 

.

 
PRZETARG NA ZADANIA PDF Drukuj Email

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko –Własnościowa „Nasz Dom” w Ostrowi Mazowieckiej  ogłasza  przetarg  nieograniczony na zadania jak niżej:

Zad.1 Przebudowa poziomów kanalizacyjnych w części piwnicznej budynku z podejściami do studzienek zewnętrznych w budynku Armii Krajowej 6A oraz naprawa pojedynczych zapadlisk w chodnikach i drogach należących do Spółdzielni Mieszkaniowej.

Zad.2 Dostawa i montaż lamp parkowych oświetleniowych zewnętrznych w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „Nasz Dom” w Ostrowi Mazowieckiej.

Zad.3 Opracowanie dokumentacji projektowej na wymianę zewnętrznej  sieci ciepłowniczej wraz z doborem układu pomiarowo-rozliczeniowego i regulacji ciśnienia do budynków Widnichowska 1,1A,3,3A,5,5A w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej „Nasz Dom” w Ostrowi Mazowieckiej.   

Oferty prosimy składać w terminie do 18.11.2022r do godziny 10ºº

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 53

Free joomla templates designed by Lonex.

SYSTEM E-BOK

DO POBRANIA

PRZTARGI I KONKURSY

INNE